Data rozpoczęcia 15-16 Marca 2018

Miejsce: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Do godziny ZERO pozostało:

Aktualności

Kongres FEM - najważniejsze spotkanie branży fitness dla Właścicieli (i osób zarządzających) klubów fitness i siłowni już 15-16 marca 2018. W programie wykłady prowadzone przez uznanych Specjalistów, Strefa networkingu, Strefa konsultacji z zakresu finansów i księgowości, HR, IT, zarządzania, marketingu, Business Meeting Zone - uroczysta Gala branżowa. Zapraszamy do kontaktu!

Kongres FEM, to również znakomita okazja do zaprezentowania własnych produktów / firmy, które zainteresują każdego właściciela klubu fitness lub siłowni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wystawienniczą. Kontakt: Bartosz Turek, b.turek@icevents.pl.

Po pierwszym dniu Kongresu FEM zapraszamy Uczestników do udziału w uroczystym bankiecie Business Meeting Zone. Spotkanie pozwoli Ci nawiązać nowe znajomości i wymienić się doświadczeniami w mniej formalnej atmosferze. A wszystko to w komfortowej strefie hotelu i eleganckim wnętrzu.

Już dziś ogłaszamy wybór hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw na miejsce kolejnej edycji Kongresu FEM. Już od progu poczujesz się jak w domu, ponieważ miejsce przywita Cię świeżo upieczonym czekoladowym ciastkiem, któremu po prostu nie można się oprzeć. W obiekcie znajduje się 359 pokoi i apartamentów, by cieszyć się komfortem bajecznie wygodnych łóżek Sweet Dreams™ i skorzystać z bogatej oferty usług, dzięki którym poczujesz się naprawdę wyjątkow...

Kongres FEM za nami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, sponsorom, parterom, a także patronom medialnym za tak liczną obecność. Cieszymy się, że branża fitness odnalazła swoje miejsce i Kongres FEM jest okazją , aby w pierwszej połowie roku poszerzyć wiedzę i podtrzymać lub nawiązać kontakty w branży fitness. Złoty Sponsor: DFE SECURITY Srebrny Sponsor:XBody Partnerzy: Precor, eGYM, Warszawska Grupa Dealerów Volkswagen.

Kongres FEM już w najbliższy czwartek. Sprawdźcie wszystkich sponsorów i partnerów wydarzenia.Złoty Sponsor - DFE Security, Srebrny Sponsor - XBody, Partnerzy: Grupa Dealerów Warszawskich Volkswagen, Precor, eGYM, FIWE, Do zobaczenia na miejscu.

eGYM Parnterem Kongresu FEM! Dziękujemy za zaufanie i widzimy się już za tydzień w Hotelu Warszawianka w Jachrance.

Nowość! Dostępny bilet jednodniowy na Kongres FEM już od 249 zł! Sprawdź. www.kongresFEM.evenea.pl

Witamy na pokładzie Kongresu FEM ekspertfitness.com . Lider w kompleksowym wyposażaniu sal fitness w Polsce będzie z nami już 2-3 marca w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Zapraszamy.

Poznajcie Tomasza Napiórkowskego, który w 2016 roku jako jedyny w Polsce uzyskał certyfikat IHRSA INSTITUTE. Pan Tomasz poprowadzi dwa tematy podczas Spotkanie branży fitness na FEM Case Study: Budżetowanie marketingu w fitness klubie, badanie skuteczności oraz kosztu dotarcia do klienta czy jednostki. Case Study: Tworzenie strategii sprzedaży w korelacji do zaplanowanej strategii marketingowej. Do kongresu FEM pozostało tylko 23 dni! Bilety...

Anita Bajdalska - Członek Rady Nadzorczej Europejskiej Fundacji SPA., prelegentka Kongresu FEM, która poprowadzi prelekcję nt.: " Dobre praktyki w marketingu usług fitness, czyli jakie działania są dzisiaj niezbędne, aby przetrwać?" zaprasza na najważniejsze spotkanie branży fitness.

Super wiadomość! Każdy uczestnik Kongresu otrzyma możliwość udzielenia wywiadu / napisania artykułu który zostanie umieszczony na portalu branzafitness.com! Wystawco! Biarąc udział w kongresie masz możliwość umieszczenia wywiadu na portalu branzafitness.com ! Podczas Kongresu odbędzie się premiera PORTALU!

Współpracujemy z Polskim Związkiem Trenerów Personalnych! Witamy w gronie patronów medialnych.

PRECOR marka Dystrybutora Towarzystwa Handlowego Matmarco Sp. z o.o. Partnerem kongresu FEM. Wyłączny dystrybutor najlepszych marek sprzętu treningowego do siłowni, klubów fitness i wellness, centrów rehabilitacji, hoteli, firm oraz mieszkań będzie z nami 2- 3 marca w hoteli Warszawianka w Jachrance. Zapraszamy:)

Witamy na pokładzie kongresu FEM SREBRNEGO SPONSORA. XBody. Firma od 2010 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzętu sportowego do treningu całego ciała za pomocą elektrostymulacji (EMS). Dzięki zaawansowanej technologii, a także najwyższej jakości potwierdzonej licznymi certyfikatami urządzenia XBody wykorzystywane są w sporcie, medycynie i estetyce już w 55 krajach.

Volksawagen Grupa Dealerów Warszawskich Partnerem Kongresu dla managerów i właścicieli klubów fitness - FEM! Grupa Dealerów Warszawskich to projekt, który powstał przez zjednoczenie sześciu warszawskich Salonów marki Volkswagen. Dzięki wsparciu i współpracy zapadły decyzje o stworzeniu cyklu imprez, które pomogą przybliżyć Warszawiakom samochody marki Volkswagen. www.warszawavolkswagena.pl

Kongres FEM to już IV edycja wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez towarzyszących FIWE - Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness jako konferencja FIWE EXPERTS, która niezmiennie przyciąga grono najlepszych ekspertów z branży fitness. 2 - 3 marca 2017 weź udział w wydarzeniu w zupełnie nowej odsłonie.

Miło nam poinformować, iż Złotym Sponsorem kongresu FEM została firma DFE Security Sp. z o.o. działa na rynku od 2000r. Specjalizuje się w realizacji obiektowych systemów kontroli dostępu. Dla sektora fitness oferujemy recepcje 24 h i systemy kontroli wejść realizowane za pomocą śluz osobowych oraz bramek szybkiego tranzytu tzw. „Speed gate” lub „Tripody”.. Zapraszamy na kongres już 2 -3 marca do Hotelu Jachranka

Robert Kamiński prezes Federacja Fitness - Polski Związek Pracodawców Fitness prelegentem kongresu FEM - Fitness Experience Managment. Temat: Cztery operacyjne filary polskiego klubu, które będą miały wpływ na jego wartość na rynku w latach 2017-2018. Na polskim rynku rozpoczęła się kolejna duża fala zmian. Obok nieustannego rozwoju samego rynku obserwujemy także większą konkurencyjność pomiędzy klubami. Wartość klubu fitness przestała już za...

Nawiązaliśmy współpracę z Federacja Fitness - Polski Związek Pracodawców Fitness . To niezależna federacja zrzeszająca przedstawicieli i pracodawców polskiej branży fitness wspierana przez największe na świecie międzynarodowe stowarzyszenie klubów fitness IHRSA. Jednym z prelegentów kongresu FEM będzie prezes PZPF pan Robert Kamiński.

Największe spotkanie branży fitness w Polsce! Już w marcu 2017. Zostało ostatnie 10 biletów w przedsprzedaży na kongres FEM. Nie zastanawiaj się dłużej i kup bilet już dziś. Zagwarantuj sobie niższą cenę. Oferta ważna jeszcze tylko przez kilka dni.

Business Woman & Life Patronem medialnym kongresu FEM! Businesswoman & life to coś więcej niż magazyn. To społeczność kobiet przedsiębiorczych, które nawzajem się inspirują, motywują, pomagają w rozwiązywaniu problemów. Celem magazynu jest służenie jako społecznościowy magazyn, łączący przedsiębiorcze kobiety z całej Polski. Czytelniczki magazynu Businesswoman & Life to kobiety biznesu, właścicielki firm, kobiety zasiadające na wysokich stanowis...

Na kongresie FEM spotkasz aż 18 prelegentów z branży fitness! Sprawdź sylwetki ekspertów: www.kongresfem.pl/prelegenci

Pełna agenda kongresu już dostępna! Sprawdź zakładkę PROGRAM.

Posiadasz ofertę skierowaną do siłowni lub klubu fitness? Kongres FEM to doskonała okazja do networkingu z przedsiębiorcami z branży fitness. Podczas kongresu będziesz miał okazję do rozmów z firmami z następujących sektorów: Sprzęt, Oprogramowanie, Doradztwo, Szkolenia,Media.

Trwa przedsprzedaż Biletów na kongres FEM w niższej cenie. Tylko do 30 listopada koszt uczestnictwa to 550 zł netto!

Ruszyła produkcja Kongresu FEM, który odbędzie się 2-3.03.2017 w Hotelu Warszawianka w Jachrance