Data rozpoczęcia 15-16 Marca 2019

Miejsce: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Do godziny ZERO pozostało:

EDYCJA 2018

 
15 - 16.03.2018 w Double Tree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw odbędzie się II edycja najważniejszego spotkania branżowo-edukacyjnego dla właścicieli, managerów, inwestorów klubów fitness.
2-dniowe spotkanie, które ma na celu edukację, networking branżowy oraz zapoznanie się z najnowszymi Trendami z zakresu efektywnego prowadzenia zarządzania klubemi fitness.
 
Głównym punktem programu są wykłady oraz warsztaty prowadzone jednocześnie w trzech salach, natomiast warta uwagi jest nowa „Strefa Przedsięborcy”, gdzie swoimi radami będą się dzielić najwięksi specjaliści z zakresu:
Finansów
Księgowości
HR
Zarządzania
Prawa
Doradztwa biznesowego
 
Podczas przerw kawowych w specjalnie stworzonej strefie odbędzie się networking branżowy prowadzony przez jednego z najbardziej znanych Networker’ów  w kraju: Grzegorza Turniaka.
Natomiast po pierwszym dniu, odbędzie się uroczysta Gala Branżowa w specjalnie przygotowanym klubie Zazen w Double Tree by Hilton w którym udział wezmą właściciele klubów, managerowie, inwestorzy oraz producenci i dystrybutorzy sprzętu, oprogramowania, suplementów czy odzieży – będzie to największa gala branżowa w dotychczasowej historii fitnessu w Polsce.
 
Jesteśmy przekonani, iż wiedza którą przekażą wykładowcy podczas Kongresu, wspomoże Państwa biznes w jeszcze skuteczniejszym prowadzeniu. Do zobaczenia!